Andris Lielgalvis - No sporta kartinga uz ABC RACE

Andris ir pieredzējis sporta kartingists un ABC RACE ir viņa pāreja uz "lielo autosportu". Jau pašos ABC RACE pirmsākumos bija skaidrs, ka tā būs laba platforma ne vien iesācēju ievadīšanai autošosejā, bet arī tādu jauniešu pāreju uz salonauto, kuri no bērna kājas ir "profesionāli" nodarbojušies ar kartingu.

Andris stāsta: "Ar autosportu esmu pazīstams jau no 6 gadu vecuma, kad sāku braukt ar kartingu un piedalīties pirmajās sacensībās. Kartinga sportā biju septiņus gadus, kuru laikā ir izdevies vairākkārt kāpt uz goda pjedestāla. Sasniegumi kartingā, sevis analīze, vēlme pilnveidoties, tēva atbalsts un motivācija mudināja spert nākamo soli, šoreiz jau lielajā autosportā."

Andris turpina:" Autosports ir sporta veids, ko divos vārdos es varētu raksturot: daudzveidība un aizrautība, kas sevī ietver gudrus un svarīgus noteikumus, aizrautīgus un mērķtiecīgus cilvēkus, tradīcijas un pat savu valodu. Sekojot līdz sacensībām iedvesmu man sniedza F1 piloti Mihaels Šūmahers un Airtons Senna, kurš vienā no intervijām teica: “As soon as you touch this limit, something happens and you suddenly can go a little bit further. With your mind power, your determination, your instinct, and the experience as well, you can fly very high”, kas lika noticēt sev tā pa īstam, ka es to varu un es to darīšu."

"Pagājušā sezona man bija kā ceļojuma sākums uz svešu, neparastu un interesantu zemi, ko vēlos izpētīt, kā pilnvērtīgs dalībnieks.

Par ABC RACE projektu zināju no pašiem pirmssākumiem, bija vēlme un interese pamēģināt, bet ņemot vērā, ka esmu tikai 13 gadus jauns, uz to brīdi man nācās nedaudz pagaidīt... Pagāja aptuveni gads līdz es pirmo reizi izmēģināju ABC RACE automašīnu sporta kompleksā 333."