top of page

2021. gada ABC RACE sezona

2️⃣0️⃣2️⃣1️⃣ SEZONA


2021. gads ir iezīmējis līdz šim aizraujošāko ABC RACE autošosejas budžeta klases sezonu, kura sastāvēs no 5 sacensību posmiem Latvijā un Igaunijā!

Lielākā daļa, jeb 3 no sezonas posmiem (1 /4 / 5) norisināsies Baltic Touring Car Championship (BATCC) sacensību ietvaros, kuri ABC RACE dalībniekiem ļaus izbaudīt kārtīgu sacīkšu nogali, jeb "Race weekend" augstākā līmeņa autošosejā Baltijā.


Viens posms (otrais) tiks rīkots pašu ABC RACE kluba spēkiem pirmdienas vakarā un vienas (trešās) sacīkstes tiks aizvadītas "Dzintara Aplis" rīkoto, nu jau ikgadējo sacensību "Rīgas Motormuzeja Kauss" ietvaros.


ABC RACE treniņi notiks, kā ierasts, pirmdienu vakaros un pagaidām ieplānoti vismaz 5 treniņi, kuru datumi atrodami mājaslapas kalendāra sadaļā, kā arī jau iespējams pieteikties uz pirmo treniņu 5. aprīlī.

Jāpiebilst, ka klubs ir ņēmis vērā "MANO Motorsport events" autošosejas treniņu kalendāru, kurš atrodams Biķernieku trases mājaslapā, kas jums nodrošinās papildus treniņu iespējas.


Arī 2021. gadā ABC RACE ir oficiālas Latvijas Automobiļu federācijas saskaņotas sacensības. Attiecīgi aicinām laicīgi nokārtot formalitātes, kas nepieciešamas 2021. gada autošosejas licences iegūšanai.


2020. gada sezonas kopvērtējuma apbalvošana dēļ valstī noteiktajiem ierobežojumiem notiks jaunās sezonas 1. posma laikā, 2021.g. maijā.


Ir apzināti provizoriskie 2021.g. sezonas dalībnieki un tiek plānots, ka uz starta katrā posmā izies vismaz 10 un vairāk automašīnas. Vairāki no esošajiem ABC RACE auto ir ieguvuši jaunus saimniekus.


Tehniskie noteikumi 2021. gadam paliek nemainīgi, spēkā stājoties 2020.g. iestrādātajam punktam par minimālo disku svaru, ar mērķi samazināt auto izmaksas. MONO RIepu modelis arī paliek nemainīgs - Falken ZE310 195/50R15.

ABC RACE klubs ir benzīngalvu apvienība, kuri vienmēr ir gatavi dalīties savā pieredzē un dot padomus ātrākai, efektīvākai un lētākai autošosejas gaitu uzsākšanai. Aicinām visus interesentus pievienoties ABC RACE whatsapp grupai (Poga atrodama sākuma lapā) un droši uzdot visus jautājumus. Tāpat atgādinā par iespēju iznomāt ABC RACE automašīnas treniņiem, atsevišķām sacensībām vai pat visai sezonai.


Uz tikšanos trasē!436 views0 comments

Коментарі


bottom of page