top of page

ABC Race autošosejas kustība jaunajiem kartingistiem nodrošinās sporta auto testus.Noslēdzošajā Latvijas kartinga sacensību posmā, kurš notiks Jelgavā sk "Rullītis" šī gada 27.-29. septembrī, vairāki jaunie autosportisti iegūs iespēju izmēģināt, šogad izveidotās ABC Race autošosejas klases sporta automašīnas.


Prokart.lv rīkotajās kartinga sacensībās dažādās klasēs kopumā startē vairāk kā 300 dalībnieki no Baltijas un kaimiņvalstīm. Lielākā daļa no tiem ir bērni vecumā no 6-11 gadi un jaunieši no 11.g. vecuma, kuri līdz 14 g. vecumam startē Junior klasē , bet pēc 14 g. sasniegšanas turpina startēt Senior klasē, kur to atļauts turpināt līdz 32 g. vecumam.


ABC Race autošosejas klase ir viens no labākajiem soļiem pēc kartinga jeb pirmais solis salonauto sacensībās. Tajā startē ar automašīnām, kuru dzinēja tilpums nedrīkst pārsniegt 1,4l un nominālā jauda - 75zs un šāds koncepts ļauj piedalīties sacensībās arī jauniešiem. Tas nevien samazina riskus, bet arī liek iemācīties ļoti precīzu braukšanu, kas noderēs tālākajās autosportista karjeras gaitās. Tāpat ABC Race solās būt viena no plašāk pārstāvētajām klasēm braucēju skaita ziņā, dēļ zemajām izmaksām, kas nodrošinās savstarpējo cīņu pieredzi.


Tādēļ ABC Race kluba vadība ir izlēmusi piešķirt 4 apmaksātas vietas braucējiem, kuri 29. septembrī Prokart sacensībās trasē parādīs lielāko cīņas sparu un savā klasē finišēs ne zemāk par 6. pozīciju. Pie balvas varēs tikt tikai Latvijas sportisti no 13-18.g vecumam, kuri startē Junior/Senior/TK/DD2 Pro-Kart sērijas klasēs.

ABC Race automašīnu testi notiks 13. oktobrī plkst. 14:00 sk "Rullītis" Jelgavā.

www.abcrace.lv


16 views0 comments

Recent Posts

See All

Comments


bottom of page